site üstü

Hatay’ın İlk Ve Tek Engelli Deniz Rampası Arsuz’da Açıldı.

Arsuz Plajında Engeller Ortadan Kalktı.

13:09:58 | 2020-08-18

haber üstü

Arsuz Özel İnsanlar Derneğinin Yapmış Olduğu Engelli Plaj Ve Rampası Projesi Arsuz TCDD Sahilinde Törenle  Hizmete Girdi.

 

Arsuz Sahilindeki Açılış Törenine Arsuz Kaymakamı Musa SARI, Hatay Milletvekili Abdulkadir ÖZEL, Arsuz Belediye Başkanı Asaf GÜVEN, İlçe Emniyet Müdürü Dinsever Dinçer KALKAN, Arsuz Ziraat Odası Başkanı Bünyamin NAL,  Arsuz İş İnsanları Derneği(ARİAD)  Başkanı Adnan AĞIR, Mahalle Muhtarları, STK Temsilcileri, Engelli Bireylerin Aileleri İle Misafirler Katıldı.

 

Arsuz Özel İnsanlar Derneği Başkanı Tuğba KARA, Yaptığı Açılış Konuşmasında Arsuz’da Denizin Kumun Ve Güneşin Tadını Engelli Bireylerin Doyasıya Yaşayacağı Farkındalık Projelerimizden Engelli Plaj Projesinin Hayat Bulmasında Ana Sponsor Olan ARİAD Başkanı Adnan Ağır Ve Yönetim Kuruluna, İş Birliklerinden Dolayı Belediye Başkanı Asaf GÜVEN Ve Ekibine Ayrıca Her Zaman Engelli Bireylerin Yanlarında Yer Alarak Destek Olan Arsuz Kaymakamı Musa SARI’ya Teşekkür Ederken, Mersin İlinden Bu Yana Hatay’da İlk Ve Tek Engelli Deniz Rampasının Açılışını Gerçekleştirmekten Onur Duyduklarını İfade Ederek Katılımcılara Engelli Bireyler Adına Teşekkür Etti.

Arsuz Belediye Başkanı Asaf GÜVEN, Engelli Bireyler İçin Yapılan Her Farkındalık Projesinde Yer Almaktan Gurur Duyduklarını Bu Gün İlçemizde Engelli Bireylere Hizmet Verecek Olan Bu Rampanın Hayırlı Olmasını Temenni Ederek ÖZİ-DER Başkanı Tuğba KARA’ya, ARİAD Başkanı Adnan AĞIR Ve Destekçilere Teşekkür Etti.

Arsuz Kaymakamı Musa SARI, Devletin Engelli Birey Ve Ailelerinin Yanında Her Zaman Durarak Destek Verdiğini Bu Gün ÖZİDER Tarafından Hayata  Geçirilen Bu Proje İle İlçemizde Yokluğunu Hisseden Engelli Vatandaşların Bu Farkındalık İle Engellerin Kaldırılmasından Gurur Duyduğunu İfade Ederek Proje Destek Veren Herkese Teşekkür Etti.

Ak Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir ÖZEL, Engelli Vatandaşlarımızın Hatay Genelinde Tüm İmkânlarından Rahatlıkla Faydalana Bileceği Bir Anlayış İle Devlet Olarak Hizmet Vermeye Çalıştıklarını İfade Ederek Bu Gün Burada Açılışı Yapılan Engelli Deniz Rampasının Turizme De Katkısı Olacağını İfade Ederek Projeye Destek Veren Paydaşlara Teşekkür Etti.

Etkinlik Sonunda Arsuz Kaymakamı Musa SARI’ya, Belediye Başkanı Asaf GÜVEN ve Arsuz İş İnsanları Derneği Başkanı Adnan AĞIR’a Desteklerinden Dolayı Teşekkür Plaketi Takdim Edildi.

-- Adversting 6 REKLAM ALANI --
ETİKET :   özider arsuz özel insanlar derneği tuğba kara hatay engelli deniz rampası

Tümü